Medyasoft, şirketlerin elektronik dönüşüm süreçlerine yönelik çözümler sunuyor. Medyasoft e-Dönüşüm Çözümleri kapsamında e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İmza, e-Mutabakat, e-İrsaliye ve KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) çözümlerini müşterilerine sunmayı hedefliyor.

e-Defter nedir?

İlgili videoları görmek için tıklayınız

e-Dönüşüm Çözümlerini müşterilerine merkezi olarak sunmak için Medyasoft, kendi geliştirmiş olduğu ePlatform ürününü kullanıyor.

ePlatform ürün ailesinin ilk çözümü olan e-Defter, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanarak hizmete sunulmuştur.

Neden ePlatform?

Şirketlerin e-Dönüşüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için .NET MVC altyapısı ile geliştirilen ePlatform kullanıcılarına yenilikçi özellikleriyle avantajlar sağlıyor.

ePlatform Yenilikçi Özellikler

ERP Bağımsız Entegrasyon

ePlatform, güvenliğin ön planda tutulduğu teknolojik alt yapısıyla online olarak çalışıyor ve ERP bağımsız olmasıyla geniş kitlelere hitap ediyor. ERP entegrasyonu ile müşterilerine kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bulut Bilişim Teknolojisi

ePlatform, müşteri bilgi sistemleri üzerinde çalışabildiği gibi, herhangi bir IT alt yapı yatırımı gerektirmeden bulut ortamında da kullanılabiliyor.

Merkezi Destek Sistemi

Sistem durumunu sürekli takip eden canlı bir uygulama olan ePlatform kullanıcı dostu hizmet anlayışını önde tutuyor. Merkezi Destek Sistemi, şirketlerin karşılaştıkları hataları Medyasoft Destek Merkezi’ne herhangi bir ek bildirime gerek kalmadan otomatik olarak aktarıyor.

Sürecin işleyişinde teknik personel bulundurmaya gerek kalmıyor. Bu sayede sistem, ortaya çıkabilecek olası zaman kayıplarını ve iletişim problemlerini ortadan kaldırılarak size ek bir efor çıkarmadan gerçek işinize odaklanmanıza yardımcı oluyor.

Kurulum ve Güncelleme Sihirbazı

ePlatform sahip olduğu benzersiz özellikleriyle sizi özgür kılıyor. ePlatform kurulum sihirbazıyla kısa zamanda kendi IT ekibiniz tarafından kolayca kurulabiliyor. Böylece ilave bir teknik destek ve danışmanlık maliyetine katlanmanız gerekmiyor.

ePlatform güncelleme sihirbazıyla hem Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından tebliğ edilen yeni mevzuata ilişkin güncellemeler hem de ePlatform yazılımının kendisiyle ilgili yenilikler rahatça yapılabiliyor.

İşinizle Birlikte Büyüyen Altyapı (İş Yükü Dengeleme Altyapısı)

ePlatform, işletmenizin büyümesi ile işlenen kayıt miktarının artmasına bağlı olarak, yeni sunucuların kolayca devreye alınmasını ve mevcut işlem yükünün yeni sunuculara anlık olarak dağıtılmasını sağlayan akıllı bir altyapıya sahiptir.

ePlatform, sahip olduğu bu teknoloji sayesinde tek sunucuyla uzun zamanda yapılacak işlemleri çok daha kısa sürede tamamlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Kesintilerden Etkilenmeyen Yapı (Gelişmiş Görev Yöneticisi)

ePlatform, kesintisiz hizmet sunmayı ve hizmet kalitesini her zaman en üstte tutmayı hedefliyor. Elektrik kesintisi ve sunucu kapanması gibi istenmeyen durumlarda yaşanacak zaman kaybını önlemek için ePlatform, Gelişmiş Görev Yöneticisi özelliği ile fark yaratıyor. ePlatform sunucu üzerinde yarım kalan görevleri tespit edebiliyor ve ilgili sunucu tekrar devreye alındığında, herhangi bir ek işlem, yapılandırma ve teknik destek gerektirmeden işlemlere kaldığı yerden devam ediyor.

Gelişmiş Yetkilendirme Aracı

ePlatform, kullanıcıların görev tanımlarına göre detaylı bir şekilde yetkilendirilmesine ve domain entegrasyonu (LDAP) ile merkezi olarak yönetilmesine imkan sağlıyor.

Gelişmiş yetkilendirme aracı ile sistem üzerinde tanımlı her kullanıcıya, ayrı bir yetki kümesi tanımlanabiliyor.

Kullanıcı Bilgilendirme Sistemi

ePlatform, uygulamadan beklediğiniz tüm işlemler ve bunların güncel durumları hakkında sizi anlık olarak bilgilendirmeyi ve yaşayacağınız kullanıcı deneyimini en yüksek düzeyde tutmayı hedefliyor. Uygulama, Gelir İdaresi Başkanlığı’nca ilan edilen veya kullanıcı tarafından belirlenen kritik tarihlerde ve süreci ilgilendiren kritik işlemlerde, sistem üzerinde belirleyebileceğiniz tüm kullanıcılara e-posta ve SMS yoluyla bilgilendirme yapabiliyor. Bu sayede ePlatform, özellikle uygulama üzerinde başlatmış olduğunuz işlemlerin güncel durumlarını sizin için kontrol altında tutarak tüm süreci başarılı bir şekilde yönetmenize olanak sağlıyor.

Gerçek Zamanlı Gösterim

ePlatform, en güncel web teknolojilerini yakından takip ediyor ve bu teknolojiler aracılığı ile yaşayacağınız kullanıcı deneyimini en yüksek düzeyde tutmayı hedefliyor. Uygulama, bünyesinde barındırdığı ekranlar üzerinde yer alan bilgilerin, sayfa yenileme işlemi veya kullanıcı tıklaması gerekmeden otomatik olarak güncellenebilmesini sağlıyor. Bu sayede uygulama üzerinde kullanmış olduğunuz ve sıkça güncellenmesi gereken ekranlarınızı anlık olarak takip etmenize olanak sunuyor.

Tepkisel (Responsive) Tasarım

ePlatform, en güncel web teknolojilerini yakından takip ediyor ve bu teknolojiler sayesinde size farklı kullanıcı deneyimlerini ek maliyet ve zaman kaybı gerektirmeksizin en başarılı şekilde sunmayı hedefliyor. Uygulama, sisteme giriş yapılan tablet, akıllı telefon, bilgisayar gibi cihazların sahip olduğu ekran çözünürlüklerini algılayarak tasarımı otomatik olarak güncelliyor. Bu sayede, farklı mobil platformlar için en uygun kullanıcı deneyimini sunuyor.

Detaylı bilgi için ePlatform web sitesi eplatform.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili videolar