Adobe Eğitimleri

Medyasoft, Adobe eğitimleri ve sertifika programları ile siz de hedeflerinize ulaşın!

Adobe Nedir?

Adobe, tasarım yazılımları alanında lider üreticilerden biridir. 2005 yılında Macromedia firmasını bünyesine katarak tasarım pazarında çok daha büyük bir yer edinmiştir. Tüm dünyada grafik tasarımcılar, web tasarımcılar, sistem entegratörleri ve geliştiriciler Adobe ürünlerini kullanmaktadır.

Adobe Eğitimleri

Medyasoft, Adobe eğitimlerini gerçek dünyadan örneklerle, uygulamalı ve senaryo tabanlı olarak veriyor. Medyasoft sertifikalı ve alanında saha deneyimine sahip eğitmenleriyle hem tecrübeli katılımcılar hem de yeni başlayan katılımcılar için titizlikle hazırlanmış program içerikleri sunuyor.

Kimler Katılmalıdır?

Görsel tasarım dünyasına ilgi duyan, gazete, dergi ve ajanslarda çalışmayı hedefleyenler ile tekstil tasarım, serigrafi, sanatsal uygulamalar, ambalaj tasarım, açık hava reklamcılığı yapmak isteyenler Grafik Tasarım eğitimlerine katılabilirler. Web sayfası ya da banner tasarımı yapmak isteyenler ile web bülten hazırlamak, multimedia sektöründe arayüz tasarlamak isteyenler de web tasarım eğitimine katılabilirler.

Adobe Sertifikasyon Türleri Nelerdir?

Adobe sertifikasyonları Adobe ürünlerinde uzmanlığı belgeler. Adobe üç farklı sertifikasyon sunmaktadır. Tek bir ürünün uzmanı olduğunuz takdirde Adobe Certified Expert (ACE), belirli bir kategorideki (grafik, web veya prodüksiyon) birkaç ürünün uzmanı olduğunuz takdirde Adobe Certified Specialist (ACE Specialist) ve Adobe Creative Suite yazılım paketinin içindeki tüm ürünlerin uzmanı olduğunuz takdirde Creative Suite Master (ACE Master) unvanını alırsınız. Adobe, ürün eğitmenleri için de Adobe Certified Instructor (ACI) sertifikasyonunu önermektedir.

Adobe Sertifikasyonunun Amacı Nedir?

  • Grafik tasarımcılar, web tasarımcılar, sistem entegratörleri ve sistem geliştiriciler ACE sertifikasyonu sayesinde bilgi ve becerilerini belgeler.
  • Adobe sertifikasyonu, tasarımcıların kredilerini ve ticari değerlerini artırarak tasarım alanında iş bulmalarını kolaylaştırır.
  • Adobe sertifikalı çalışanlar iş ortamında üretkenlikleri ve verimlilikleri ile farklarını ortaya koyarak işlerine ve işyerlerine değer katarlar.
  • Adobe eğitmen sertifikasyonu (ACI) Adobe ürünlerinin ve teknolojilerinin eğitimlerini dağıtma konusunda uzmanlık düzeyini belgeler.