Mobil Programlama ve Web Yazılım Eğitimleri

Medyasoft, tüm mobil platformlar ve web dünyası için uygulama geliştirmek isteyen yazılımcıları hedeflerine ulaştırıyor.

Mobil Programlama Eğitimleri

Mobil platforma taşınan yazılım dünyasına giriş yapmak ve diğer programlama dilleri ile ilgili temel bilgilere sahip olmak isteyen katılımcılar, Medyasoft Mobil Programlama eğitimleri ile sektöre hazırlanıyor.

Kimler Katılmalıdır?

Medyasoft Mobil Programlama eğitimlerine, sektörde çalışan ve kendisini geliştirmek isteyenler ile yazılım dünyasına giriş yapmak ve diğer programlama dilleri ile ilgili temel bilgilere sahip olmak isteyen kişiler katılabilir.

Eğitimin Amacı Nedir?

Yazılım dünyasının mobil platforma taşınmasıyla, mobil programlama eğitimlerine olan talep her geçen gün artıyor. Rekabetçi piyasa koşullarında yazılım dünyasına ilgi duyan ya da mobil uygulamalar dünyasına geçiş yapmak isteyen yazılımcılar, bu eğitimleri alarak; rakiplerine fark yaratmaya devam ediyor.

Web Yazılım Eğitimleri

Bilişim sektöründe çalışan ve kendisini geliştirmek isteyen yazılımcılar, Medyasoft Web Yazılım eğitimleriyle öne geçiyor.

Kimler Katılmalıdır?

Web Yazılım eğitimine, web tabanlı uygulamalar üzerinde uzmanlaşmak isteyenler, web dünyasına ilgi duyan uygulamacılar ile web sayfalarının arka plandaki kodlarını hazırlamak isteyen profesyoneller katılabilir.

Eğitimin Amacı Nedir?

Eğitim alan katılımcılar, her geçen gün gelişen ve değişen web teknolojisine ayak uydurabiliyor, web sayfalarının ve web tabanlı bir takım uygulamaların arka planındaki tüm kodlarını hazırlıyorlar. Ayrıca web sitelerinin tasarımı ve içerikleri dışında kalan iskelet yapılarının kurulması ve yönetilmesi konularında yetkinlik kazanıyorlar.