SAP Eğitimleri

Medyasoft sizi Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı Sektöründe Dünya Lideri SAP ile buluşturuyor. Sertifikalı SAP Eğitimleri ile SAP Danışmanı olma fırsatını kaçırmayın!

SAP Nedir?

SAP, şirketlerin stratejik planlamalarının uygulanması, yüksek sistem performansının oluşturulması, hızlı ve etkili karar alınması ve önemli iş hedeflerinin gerçekleştirilmesi konularında şirketlere destek veren iş çözümleri yazılımıdır.

SAP Çözüm Akademisi Nedir?

Medyasoft SAP Çözüm Akademisi; SAP çözüm ortaklarına, bağımsız danışmanlara ve SAP sertifikasyonuna yönelik yoğun eğitim arayan kişilere geniş kapsamlı, uygulamalı bir sınıf eğitimi sunar. SAP Çözüm Akademisi hem tecrübeli katılımcılar için hem de yeni başlayanlar için faydalı olacak şekilde titizlikle hazırlanmış programlara sahiptir.SAP eğitimlerinin sonunda ilgili sınavı başarıyla veren katılımcılar, dünyadaki en saygın sertifikalardan biri olan “SAP Danışman Sertifikasına” sahip olurlar.

Kimler katılmalıdır?

SAP çözüm ortaklarında ve SAP müşterisi firmalarda çalışanlar ile kendini SAP alanında geliştirmek isteyen kişiler eğitimlere katılabilirler.

Eğitimlere Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Katılımcıların dokümanları takip edebilecek ve sınavı vermeye yetecek düzeyde İngilizce veya Almanca bilmesi gerekir. (Sınav ve dokümantasyon İngilizcedir. Dileyen kişiler önceden belirterek dokümanları ve sınavları Almanca alabilirler.)
  • SAP Çözüm Akademisi’nde katılımcıların almak istedikleri eğitimle ilgili bir bölümünden mezun olması veya ilgili alanda yeterli saha tecrübesine sahip olması önerilmektedir.

Eğitimin Amacı Nedir?

SAP çözüm ortaklarında ve SAP müşterisi firmalarda çalışan kişiler yoğun ve çözüm odaklı eğitim alarak, uzmanlaşma fırsatı yakalıyorlar. SAP Çözüm Akademisi, SAP dünyasına girmek isteyen katılımcılara da gerçek bir saha deneyimi yaşatarak, rakiplerinin bir adım önüne geçme fırsatı sunuyor. Medyasoft SAP Çözüm Akademisi’nde eğitim amaçlı kurulmuş bir SAP server üzerinde yine eğitim amaçlı olarak oluşturulmuş örnek şirket ve senaryoları içeren bir IDES sistemi kullanılıyor. Bu sayede katılımcılar, danışman yetiştirmek üzere SAP tarafından özel olarak hazırlanan SAP eğitimlerinin içeriği ve IDES’teki örnek şirket ve senaryoları ile gerçek saha deneyimi ve bilgi birikimine kavuşuyorlar.

Türkiye’nin ve dünyanın büyük ve seçkin kurumlarının pek çoğunun kullanmakta olduğu SAP çözümleri, yaygınlaşmaya devam ederken, bu alanda yetişmiş SAP Danışmanı talebi de her geçen gün artıyor.