Agile Yazılım Geliştirme Hizmetleri

 
  • IT Outsource

Yazılım alanında yenilikçi hizmetler sunan Medyasoft, yazılım geliştirme süreçleri kapsamında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Medyasoft dünyanın önde gelen teknoloji devlerinin kullandığı Agile süreçlerini, Türkiye'de bünyesinde uygulayan başarılı bir partner olarak profesyonel ve kalite odaklı hizmeti ile fark yaratıyor.

Medyasoft Agile Yazılım Geliştirme Hizmetinin Avantajları

  • Medyasoft yazılım teknolojilerinde edinmiş olduğu  bilgi birikimi ve projenin tüm süreçlerine kolay uyum sağlayabilen uzman kadrosuyla, proje bazlı dış kaynak sağlama hizmeti sağlıyor.
  • Dönemsel ya da proje bazlı BT dış kaynağa ihtiyaç artışlarını, Medyasoft ekip üyeleri ile kaynak planlamasını doğru  yaparak karşılıyor.
  • Gerektiğinde artırılabilir gerektiğinde azaltılabilir kaynak yapısı, firmaların maliyet artışlarını,  kontrollü bir şekilde planlamalarını sağlıyor.
  • Yetkin Medyosoft uzmanları, bilgi birikimi ile katıldıkları projelere değer katıyor.

Medyasoft, dönemsel kaynak sağlamanın yanısıra sürecin tamamını üstlenerek anahtar teslim proje yönetimi de sağlıyor. Böylelikle müşterilerinin yazılım projeleri başarısı kanıtlanmış uzmanlar tarafından dünya standartlarında kalite anlayışıyla tamamlanıyor.