ADOBE CONNECT ÇÖZÜMÜ

Adobe Connect, yerden ve cihazdan bağımsız olarak sanal toplantılar, eğitimler, telekonferanslar, webinarlar ve seminerler gerçekleştirmenizi sağlayan dünyada en çok kullanılan uygulamadır.

Tüm mobil cihazlardan da erişim imkanı ile dünya üzerinde en çok tercih edilen sanal sınıf uygulaması olarak bilinen  birçok kurumun tercih ettiği bir platformdur..

Tüm cihazlardan özgürce bağlantı imkanı

ADOBE CONNECT SUNDUĞU ÇÖZÜMLER  

 • Adobe Connect Meeting
 • Adobe Connect ile  Eğitim ve Seminerler
 • Adobe Connect Sesli ve Video Konferans (Connect Events
 • İçerik Yönetme
 • Adobe Connect'i Yönetme

ADOBE CONNECT MEETİNG

Artık kullanıcıları sıkıcı Web konferanslarında uyutmayın. Adobe Connect Pro 9 yazılımı, zengin medya içeriği ve etkileşimli bir ortamla (insanların şahsen katıldıkları toplantılardaki en iyi özelliklerinden biri) katılımcıların ilgisini çekmenizde size yardımcı olur.

Bir Web tarayıcı ve her yerde bulunan Adobe Flash Player yazılımını kullanarak ekranınızı katılımcılarla paylaşabilir, bir beyaz tahta üzerinde beyin fırtınaları ve ayrıca video konferanslar gerçekleştirebilirsiniz. Kullanılan şık arabirim her zaman erişilebilir durumdadır, böylece dünyanın farklı yerlerindeki meslektaşlar tek bir tıklamayla (herhangi bir zaman planı, kayıt ya da plug-in indirme işlemine gerekmeden) anında bu arabirime geçebilir. Seyahatlerle vakit ve para harcamadan etkin bir iletişim sağlayın.

ADOBE CONNECT İLE EĞİTİM VE SEMİNER


Teknoloji, e-Öğrenim'i yavaş ve sıkıcı bir zorunluluk değil, zengin ve etkileşimli bir deneyim haline getirmek zorundadır. Bu yüzden Adobe Connect Pro yazılımı, katılımcıların sanal sınıflarda ve katılımcı kontrollü kurslarda öğrettiğiniz konuları öğrenmesinde ve bunları unutmamasında (ve öğrenirken keyif almasında) yardımcı olmak için etkileyici bir arabirim ve etkileşimli araçlar sunmaktadır. Şablonlarla ve bir içerik kütüphanesiyle çabucak etkili kurslar tasarlayabilir, öğrencilerin katılım durumunu kontrol edebilir ve öğrencilerin gelişimini takip edebilirsiniz; böylece sanal sınıf ortamında etkin bir şekilde eğitim verebilir ve bu konuyla ilgili tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Hızlı eğitim çözümü

İhtiyaç duyulan yerlerde, ihtiyaç duyulan zamanlarda eğitim sunun. Adobe Connect Pro yazılımı, kullanıcıların her yerde bulunan Adobe Flash Player  yazılımının yüklü olduğu bir Web tarayıcı aracılığıyla anında erişebileceği ilgi çekici eğitimler sunmanızda size yardımcı olacak etkileşimli araçları kullanımınıza sunar. Adobe Presenter yazılımını kullanarak mevcut PowerPoint içeriklerinden faydalanabileceğiniz kursları hızlı bir şekilde tasarlayın ve Adobe Captivate yazılımıyla etkileşimli simülasyonlar oluşturun. Kayıt, otomatik öğrenci bildirimleri ve özel rapor özelliklerini kullanarak kursları yönetin.

Sanal sınıf çözümü

Sanal sınıflar zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Peki eğitmenlerin sadece statik bir öğrenim deneyimi yaratmalarını sağlayan araçları varsa bu durumda gerçek maliyet ne olur? Adobe Connect Pro yazılımıyla, eğitmenlerin öğrenim deneyimini eğlenceli ve etkileşimli bir hale getirerek öğrencilerin ilgisini çekmelerini ve bu ilgiyi canlı tutmalarını, ayrıca öğrendikleri bilgilerin daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Özelleştirilebilir yerleşim düzenleri ve tekrar kullanılabilen arşivlenmiş içeriklerle hızlı çabucak online sınıflar yaratabilir ve hatta pek çok farklı öğrenme yönteminden faydalanmak üzere öğrenciler için bu deneyimi ses, video ve etkileşimli simülasyonlarla cazip kılabilirsiniz.

Sesli ve Video Konferans

Pazarlama ve Satış Çözümü

Satış sorumlularınız kaç kez tek bir müşteri için daha işi almadan uçağa atlayarak günlerini harcadı? Kaç pazarlama kampanyasından beklediğiniz reaksiyonu alamadınız? Adobe Connect Pro yazılımı ile mevcut ve potansiyel müşterilerinize, mesajlarınızı ileten ve anlaşmaya varmanızda yardımcı olan etkili Web konferansı özelliğiyle ulaşabilirsiniz. Daha verimli çalışabilir, satış potansiyelinizi arttırabilir, satış sürecini kısaltabilir ve satış maliyetlerinizi ciddi ölçüde düşürebilirsiniz; bunlar için tek ihtiyacınız bir Web tarayıcı ile ücretsiz Adobe Flash Player yazılımıdır. Ayrıca pazarlamacılar, potansiyel müşterileri sıkıcı ve statik Web sayfaları yerine güçlü, anlatıma dayalı sunumlarla etkileyerek e-posta ve online reklam kampanyalarının başarısını arttırabilir.

Adobe Connect Events

Diyelim ki Kuzey Amerika'da bir, Avrupa'da iki, Asya'da bir ve Ortadoğuda da başka bir ofisiniz var.
Adobe  Connect Pro yazılımı ile uzak konumlarda bulunan insanları, seyahat etmeyle ya da klasik Web konferanslarıyla ilgili güçlükler olmaksızın bir araya getirmek artık çok daha kolay. İster barındırmalı bir servis, isterse lisanslı bir yazılım olarak dağıtılsın, Adobe Connect Pro şirketinizin tekdüze ve sıkıcı iletişim süreçlerini heyecan verici ve etkileşimli deneyimlere (insanların şahsen katıldığı toplantılardaki en iyi özelliklerden biri) dönüştürmesini sağlar. Ayrıca dağıtılması ve desteklenmesi de kolaydır: Mevcut IT altyapılarıyla entegre olur ve sadece bir Web tarayıcı ile ücretsiz Adobe Flash Player yazılımını gerektirir.

ADOBE CONNECT PRO 9

e-Öğrenim için kullanılan Adobe Connect Pro yazılımıyla şunları yapabilirsiniz:

 • Öğrencilerin ilgisini çeken ve bu ilgiyi koruyan etkili içerikleri çabucak tasarlamak
 • İçeriklerinizi şu iki etkileşimli formatta iletmek: pek çok farklı öğrenme şeklinden faydalanmayı ve öğrenilen bilgilerin kalıcı olmasını sağlayan sanal sınıf ortamları veya katılımcı kontrollü kurslar planlamak
 • Özelleştirilebilir yerleşim düzenleri ve tekrar kullanılabilen arşivlenmiş içeriklerle hazırlık süresini kısaltmak
 • Dinamik sanal sınıf yönetimi araçlarıyla eğitmenlerin etkinliğini arttırmak
 • Sürekli gelişim sağlamak için kursların etkinliğini izlemek

Web konferansı için kullanılan Adobe Connect Pro  yazılımıyla şunları yapabilirsiniz:

 • Herhangi bir plug-in indirmeye gerek kalmadan, sorunsuz online toplantılar aracılığıyla anında iletişim ve işbirliği sağlamak
 • Kullanımı ve erişimi kolay online toplantı odaları sayesinde zaman ve paradan tasarruf etmek ve üretkenliği arttırmak
 • Meslektaşların ve müşterilerin ilgisini zengin multimedya içerikleriyle canlı tutmak
 • Güçlü içerik yönetimi ve raporlama araçlarının yardımıyla online toplantıları ve bileşenleri yönetmek ve kontrol etmek
 • Kişisel toplantı odalarını yerleşim düzenleri ve şablonlarla özel ihtiyaçlara uyacak şekilde özelleştirmek

Adobe Connect Pro'yu satın almanız için en önemli sebepler

 • Etkili e-Öğrenim ve Web konferansı deneyimleri yaratmak - Adobe Connect Pro yazılımı, online eğitim ve etkileşimli Web toplantıları aracılığıyla "neredeyse şahsen katılınan" bir deneyim yaratmanızı sağlar. Kullanımı kolay ses, Voice over IP (VoIP), çok kullanıcılı video ve etkileşimli araçlar katılımcıların ilgisini korumayı kolaylaştırır. Düzenlenebilir ve offline kayıtlar, öğrencilerin ve toplantıya katılanların ilgili içerikleri istedikleri zaman gözden geçirmelerini ve böylece öğrendiklerini hatırlamalarını sağlar.
 • Sorunsuz erişim sağlamak - Acrobat Connect Pro, kullanımı ve erişimi kolay bir üründür. Adobe Connect Pro, dünyadaki mevcut Web tarayıcıların % 98'inde kurulu durumda olan Adobe Flash Player yazılımındaki teknolojiden faydalanarak çalışır; böylece kullanıcılarınız zengin medya içerikli e-Öğrenim uygulamalarına ve Web toplantılarına yazılım indirme sorunu olmaksızın erişebilir.
 • Seyahat için harcanan zaman ve masraflardan tasarruf etmek - Adobe Connect Pro; sesli konferans, VoIP ve çok kullanıcılı video özellikleriyle etkileşimli sorun çözme, belirli amaçlara yönelik tartışmalar, planlanmış online eğitimler ve toplantılar aracılığıyla üretkenliği arttırmaya ve seyahat için harcanan zamanın ve masrafların azaltılmasına yardımcı olabilir.
 • İçerikleri her izleyici için özelleştirmek - Adobe Connect Pro, eğitimleri ve toplantıları her izleyici için kolayca özelleştirmeyi sağlayan araçlarla müthiş bir esneklik sunar. Online toplantı ve sanal sınıf şablonları ve yerleşim düzenleri, özel izleyicileriniz için en iyi ortamı kolayca oluşturmanızı sağlar. Ayarlarınız ve içerikleriniz, kolayca tekrar kullanılabilmeleri için her zaman bir oturumdan sonrakine geçmeden önce kaydedilir.
 • Sezgisel bir arabirim kullanmak - Teknik olmayan ticari kullanıcılar da teknik uzmanlar da Adobe Connect Pro'nun kullanımını aynı şekilde kolay ve zevkli bulacaktır. Flash temeli üzerine oluşturulan şık arabirim, herkesin ekranını hızlı bir şekilde paylaşabilmesini ve Web kamerası video görüntüleri ve VoIP aracılığıyla (deneyim sahibi olmak ya da özel bir yazılım kullanmak gerekmeksizin) etkileşime girmesini sağlar.
 • Eğitim ve toplantı bileşenlerini yönetmek - Adobe Connect Pro, zengin online toplantı ve eğitim deneyimlerine ek olarak ayrıca büyük gruplar arasında gerçekleştirilen Web toplantılarını ve eğitimleri yönetmeyi, daha sonra isteğe bağlı olarak görüntülenmek üzere toplantıları kaydetmeyi, bileşenleri arşivlemeyi ve meslektaşlarla paylaşmayı, eğitim ve toplantıların etkinliğiyle ilgili raporlarla çalışmayı ve daha pek çok şeyi mümkün kılan güçlü içerik yönetimi ve raporlama araçları sunar.