AutoCAD LT Lisans

AutoCad LT

2B ve 3B tasarımların bilgisayar tabanlı çizimi için en çok tercih edilen ve bu programların öncüsü olan Autodesk AutoCAD, full sürümünün haricinde farklı amaçlar için yaratılmış farklı versiyonlara da sahiptir. AutoCAD LT ise bu versiyonlardan bir tanesidir. Sadece 2B çizimler için sadeleştirilmiş versiyonu olan ve 3B tasarımlar için uygun olmayan AutoCAD LT , 2B özelleştirilmiş ara yüzü sayesinde 2B tasarımların daha kolay ve hızlı tasarlanmasına yardımcı olur. İlk olarak 1993 yılında profesyonellerin beğenisine sunulan AutoCAD LT günümüzde çok daha gelişmiş ve birçok tasarımda çizim aracı olarak kullanılmıştır.

AutoCAD LT tasarımlarınız, yalnızca bir kağıt üzerindeki çizgi veya yaylardan ibaret değil aksine çok daha fazlasıdır. Kendi notlarınızı ve fikirlerinizi eklediğinizde profesyonel çizimlere dönüşürler. Daha faydalı bir şekilde tasarlayabileceğiniz ve farklı bir amaç için de kullanabileceğiniz, sıfır hatalı teknik çizimler tasarlamanıza yardımcı olur

2B çizimler için uzmanların tercihi Autodesk AutoCAD LT yazılımı ile mükemmel çizimler yaratın. AutoCAD LT yazılımının kolay kullanımı, menü ve ara yüzü ile çizimlerinizde en büyük yardımcınız olur. Verimliliği en üst düzeye çıkarmak için üretilmiş araçlar ile detaylı tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olduğu gibi artık çok daha akıllı 2B çizim araçları projelerinizde üretkenliği ve hata oluşumunu engeller iş yükünü azaltmaya yardımcı olur. Güçlü özelliklerle donatılmış AutoCAD LT 30 yılı aşkın zamanda milyonlarca uzmanın kullandığı çizim programı AutoCAD yazılımına dayandığı için güvenirlilik sorunu yaşanmaz.

TrustedDWG teknolojisi ile çalışma arkadaşlarınızla, müşterilerinizle dosyalarınızı güvenli ve uyumlu şekilde paylaşabilirsiniz. Akıllı boyutlandırma ile Otomatik olarak doğru ölçüler oluşturmanıza yardımcı olurken boyutlandırmaların bir ön izlemesi için sadece bir hareketiniz yeterli olacaktır. Tasarımlarınızı paylaşmak istediğinizde yüksek kalitede PDF çıktısı alabilir ve bu formattaki tasarımlarınızı çizim yaparken kendinize altlık olarak alabilirsiniz. Gelişmiş PDF’lerden faydalanarak tasarımlarınızı daha küçük dosyalar ile daha hızlı çizebilirsiniz. Aynı zaman da sistem değişkenleri izleyicisi ile istemediğiniz bazı değişiklikleri buradan engelleyebilirsiniz.

Autodesk A360 ile dosyalarınıza istediğiniz her yerden erişebilirsiniz. Güçlü 2B detaylandırma özelliklerini kullanarak daha verimli belgeler oluşturabilirsiniz. En son güncelleme ile gelen çizim kanvasında okunabilirliği arttıran daha akıcı eğriler ile çizimlerinizi daha anlaşılır yapabilir ve çizgi silikleştirme ile genel tabloyu daha net görüntüleyebilirsiniz.