Autodesk lisanslama çözümü1999 yılında bilişim sektöründe hizmet vermeye başlayan Medyasoft, Autodesk ürünleri konusunda ürün tedariği sağlayan, teknik destek ve eğitim hizmetini aynı anda veren profesyonel kadroya sahip bir firmadır.AUTODESK HAKKINDA

Autodesk 2 ve 3 boyutlu tasarım, mühendislik, eğlence yazılımları konusunda lider olan bir firmadır. Geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.
AutoCAD

AutoCAD® yazılımıyla tasarımın öncüsü olun. Basitleştirilmiş dokümantasyon araçlarını kullanarak hassas çizimleri paylaşın. TrustedDWG™ teknolojisi sayesinde bağlantılı masaüstü ve mobil çözümlerle çalışın.

AutoCAD LT

AutoCAD LT® taslak çizimi yazılımıyla 2B CAD çizimleri oluşturun. Gelişmiş destek, herhangi bir ekstra ücrete tabi olmaksızın aboneliğinize dahildir. AutoCAD LT özelliklerini keşfedin.

Autodesk Revit

BIM için yaratılmış Autodesk Revit, tasarım fikirlerinizi modellemenize ve analiz etmenize ve tasarım, belgeleme ve inşaat sürecinde vizyonunuzu daha doğru bir şekilde sürdürmenize yardımcı olur. Sürdürülebilir tasarımı , uyumsuzluk tespitini , inşaat planlamasını ve üretimi desteklemek üzere bilinçli tasarım kararları vermek için bilgi açısından zengin 3B modellerden faydalanın. Yaptığınız her tasarım değişikliği , projenizin tamamında güncellenecek , tasarım ve dökümanlarının koordineli ve daha güvenilir olmasını sağlar.

Autodesk Collection

Sektörel Çözüm Paketi Nedir ?

Autodesk sektörel çözüm paketi, sektörünüzde kullanılan en temel Autodesk yazılımlarını içeren geniş bir ürün yelpazesine erişmenin en kolay ve esnek yoludur. Autodeskin yeni sektörel paketleriyle sizde tanışın. 3 ana gruba ayrılan bu paketler sayesinde tasarımlarınızda mükemmeli yakalayın.
Autodesk sektörel çözüm paketleri :

 • Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection (Mimarlık, Mühendislik, İnşaat)
 • Autodesk Media & Entertainment Collection (Medya ve Eğlence)
 • Autodesk Product Design Collection (Ürün Tasarımı)


* Sektörel çözüm paketlerinin içeriği, Autodesk'in takdirine bağlı olarak zaman zaman değişebilir.

Sektörel Çözüm paketleri siz katacağı avantajlar;

 • Sektörünüze yönelik en temel Autodesk yazılımlarını içeren ve zamanla gelişip daha iyi hale gelecek olan geniş bir ürün yelpazesine erişim
 • En son yazılım sürümlerine ve geliştirmelere sürekli erişim
 • Esnek uzunluklu lisans dönemleri (aylık, üç aylık, yıllık veya çok yıllık)
 • Hem tek kullanıcı (bireysel) hem de çoklu kullanıcı (paylaşılan) için erişim sunulmaktadır
 • Önceki Sürümü Kullanım Hakları
 • Global Seyahat Kullanım Hakları
 • Daha fazla bulut hizmetine erişim
 • Teknik destek
 • Yönetim araçları

AutoCAD Architecture

Mimarlar, daha hızlı bir şekilde metraj ,cephe ve kesit üreten ; tekrarlanan çizimlerini otomatikleştiren ; kapsamlı bir mimariye özel araçlar ve bileşenler kütüphanesi ile tasarım üretkenliklerini arttırabilirler.
Görselleştirin.

Autodesk Showcase

CAD ve BIM dosyalarını interaktif tasarım değerlendirmeleri , pazarlama materyalleri ve satış sunumları için  ilgi çekici görsellere filmlere ve gerçek zamanlı sunumlara dönüştüren kullanımı kolay , gerçek zamanlı bir 3B sunum ve görüntü işleme ortamı sağlar.

Autodesk 3ds Max

Fotoğraf gerçekliğinde görselleştirme ortamı , hem iç hem dış paydaşlara tasarım alternatiflerini sunmak ve satmak üzere mimarların sinema kalitesinde görseller yaratabilmesi için gelişmiş modelleme , kaplama ve canlandırma araçları sağlar.

Autodesk Energy Analysis for Autodesk Revit

Abonelikli Autodesk Revit kullanıcılarına sunulan bu hizmet , mimarların kavramsal ve detaylı tasarımların enerji tüketimleri ve yapı yaşam döngüsü maliyetleri hakkında hızla bilgi edinmesini mümkün kılarak daha sürdürülebilir yapı tasarımları yaratmalarına yardımcı olan güçlü Autodesk 360 bulut tabanlı analiz becerileri sağlar

Autodesk Green Building Studio

Yapı tasarımlarının enerji kullanımını ve karbon ayak izi çıkarımlarını daha iyi anlamak üzere tüm yapı performansı ve enerji analizleri yapmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Autodesk Navisworks Simulate

Tasarım amacını göstermeye ve inşaatı canlandırmaya yardımcı olmak için gelişmiş programlama ve görselleştirme becerileri ile akıllı 3B model bazlı tasarımları destekleyen kapsamlı proje değerlendirme yazılımı

Autodesk Navisworks Manage

İnşaat ve renovasyon başlamadan önce farklı disiplinleri daha iyi koordine edebilmeniz , çatışmaları çözebilmeniz ve projeleri sanal olarak planlayabilmeniz için çakışma tespiti ve uyumsuzluk kontrol ve yönetimi için gelişmiş araçlara sahip proje değerlendirme yazılımı

Autodesk Inventor

MEP profesyonellerinin imalatçı yapı bileşenlerini tasarım sürecine entegre etmesini mümkün kılan 3B CAD makine tasarımı yazılımı

Autodesk Robot Structural Analysis Professional

İnşaat mühendislerinin , karmaşık ve büyük ölçekli bina strüktürlerinin kapsamlı yapısal analizlerini verimli bir şekilde yapmalarını sağlar.
Autodesk hakkında detaylar için lütfen tıklayın