Egemenoğlu Hukuk Bürosu Web Sitesi Yenilendi

Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından Egemenoğlu Hukuk Bürosu’nun kurumsal websitesi www.egemenoglu.av.tr yeni yüzü ile hizmet vermeye başladı.

Tasarım ve geliştirimleri Medyasoft Dijital Çözümler ekibi tarafından tamamlanan sitede Egemenoğlu firma bilgileri, uzmanlık alanları ve avukat bilgileri yer almaktadır. Ayrıca sitede bulunan “Haberler” ve “Yayınlar” bölümü sektörde yer alan değişiklikleri ve gelişmeleri takip edebilmek açısından iyi bir kaynaktır.

Egemenoğlu Hukuk Bürosu’nda kariyer planlayanlar için “Kariyer Programları”, “İşe Alım”, “Yasal Staj” ve “Yaz Stajı” bilgileri de bulunmaktadır.

Sayfanın hemen altında yer alan “E-Bülten Üyeliği” alanına mail adresinizi girerek üye olabilir ve size gönderilen mailinglerle Egemenoğlu firmasının paylaştığı bültenlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Egemenoğlu Hukuk Bürosu Hakkında:
Egemenoğlu Hukuk Bürosu, kurulduğu 1968 yılından günümüze kadar gelişerek mensubu olan 7’si ortak olmak üzere 60’ın üzerinde avukat ile hukuk hizmetlerini sürdürmektedir. Uluslararası hukuk yayın organlarınca Türkiye’nin önde gelen hukuk büroları arasında sayılan Egemenoğlu ulusal-uluslararası işletmelere ve finans çevresinde faaliyet gösteren kuruluşlara hukuk hizmeti vermektedir.