Keskinoğlu SAP Danışman Yetiştirme Projesi

1963 yılında üretimlerine başlayan Keskinoğlu bugün Türkiye’nin en büyük tavuk üretim merkezlerinden biridir. Keskinoğlu firması Kurumsal Kaynak Planlamasında SAP tercih etmiştir. Kurum ile 2013 yılı itibariyle başlayan SAP Eğitimleri projemiz halen devam etmektedir.

SAP eğitimleri verebilen SAP onaylı Tek Yetkili iş ortağı olarak bu Eğitim Projesi kapsamında Keskinoğlu tüm SAP kullanan personeline Manisa’da bulunan merkezlerinde en güncel konuların ve uygulamaların ele alındığı  15 tam gün süren SD (Sales & Distribution) akademik eğitimleri, yine 15 tam gün süren  MM (Material Management  Akademik Eğitimleri ve ayrıca 18 gün süren BASİS  (Basis NetWeaver-Core Technology) Akademik Eğitimleri verilmiştir.

Bu eğitimleri tamamlayan tüm eğitim katılımcıları tüm dünyada geçerliliği olan SAP Danışman Sertifika sınavına da hak kazanmışlardır.

Kurum ayrıca sadece İstanbul Ataşehir’de bulunan eğitim merkezimizde verdiğimiz SAP Akademik ve 10 hafta süren ABAP eğitimimize de katılımcı göndererek personelinin yetkinliklerine ne kadar önem verdiğini göstermiştir.
Proje kapsamında eğitimler 2014 yılı itibariyle de devam edecek olup diğer SAP konularında da yetkinliklerini tamamlamayı sürdüreceklerdir.

Bu eğitimler ile birlikte personel günlük işlerindeki tüm problemlerini kendileri halledebilir hale gelerek dış kaynağa olan bağımlılığı bir ölçüde azaltacaklardır.

Eğitimler uzman kadromuzda bulunan sertifikalı danışman ve eğitmenler ile verilmiştir.