Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Kurumsal Web Sitesi

Medyasoft'tan havacılık sektörüne bir imza daha; Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kurumsal web sitesi yeni yüzü ile yayında...

Türk sivil havacılığının güvenirliğini ve sürdürülebilir gelişimini devam ettirmek, aynı zamanda Dünya sivil havacılık sektöründe uluslararası düzeyde ülkemizin saygınlığını artırmak hedefinde olan Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün yeni kurumsal web sitesi, Medyasoft'un tasarım, kodlama, web tabanlı içerik yönetim sistemi MCMS desteği ile kullanıcılarına en güncel bilgiyi, en doğru bilgi mimarisi ile vermeyi hedeflemektedir.

Havacılık sektörüne ilgi duyan, sektöre yeni katılacak ve sektörün içinde yer alan pilot, mühendis, teknisyen ve uzmanların ziyaretçisi olduğu site, menü yapısının kolay ve anlaşılır olması, alt başlıklara hızla ulaşılması, bilgi ve içerik hiyerarşisinin net olması gibi özelliklerle dikkat çekmektedir.

SHGM, yenilenen web sitesinde; kurumsal bilgiler, yurtiçi ve yurtdışı haberler, güncel duyurular, yenilenen sektörel mevzuatlar, multimedya sayfalarıyla, bir çok yeniliği ziyaretçilerine sunmaktadır.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kurumsal web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız: www.shgm.gov.tr

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kurumsal web sitesi "Başarı Hikayesi" sayfamızı görüntülemek için tıklayınız.