Yıldız Holding Eğitim Projesi

1944 yılında kurulan ve bugün itibariye Türkiye’nin en önde gelen firmalarından olan Yıldız Holding (Ülker) personeline verdiği değer ve gelişimlerine bulunduğu katkılarla adından söz ettirmektedir.

Tüm süreçler de yer alan yetkin personellerinin gelişimine katkı sağlayan, yıllık eğitim planlamalarına önem veren kurum 2004 yılından itibaren birçok eğitim alanında Medyasoft ile çalışmalarını devam ettirmektedir.

Yıldız Holding, tüm departmanlarda çalışan personeli için Microsoft Office Eğitimlerini, Pazarlama ve Tasarım İşleri ile ilgili personeli için Adobe Ürün Eğitimlerini, Sap süreçlerini yöneten danışman ekibine SAP Danışmanlık Eğitimlerini ve Proje ekibinin gelişimi için Proje Yönetimi Eğitimlerini kurumumuzdan almaktadır.

Tüm katılımcıların memnun kaldığı eğitimlerimiz kadrolu uzman eğitmenlerimiz ile kurumumuz eğitim salonlarında ya da kendi yerlerinde planlanarak verilmektedir.

Yıldız Holding, ayrıca son 3 yıldır kurumlarında değişik kademelerinde görev yapmakta olan uzman personeline özel birebir ve grup İngilizce ve Yabancı yöneticilerine Türkçe ders eğitimlerini de Medyasoft üzerinden almaktadır. Uzman yerli ve yabancı eğitmenlerimizin bulunduğu kadromuzla devam ettirdiğimiz bu eğitimlerden katılımcıların memnuniyet duymaları eğitimlerin her yıl yeniden planlamasını ve sürekliliğini de beraberinde getirmektedir.

Tüm eğitimlerdeki amaç, kişilerin mevcut yetkinliklerinin artırılması olması nedeniyle tüm eğitimler başarı ile yerini bulmaktadır.