SAP Kurumsal Uygulama Yazılımları

SAP Teknoloji Çözümleri

BASIS Sistem Kurulumu, Yönetimi ve Desteği

SAP sistem altyapınızın kurulumu ve yönetimi, düzenli izleme ve raporlama hizmetleri Renova tarafından sağlanmaktadır. Böylece sisteminiz güvenli, sürdürülebilir ve kesintisiz hâle gelmektedir. Ayrıca lisanslarınızın yönetimi, efektif kullanım sağlarken riskleri azaltacaktır.

ABAP Yazılım Geliştirme

Renova olarak yetkin yazılım geliştirme ekibimizle, SAP kodlama dili ABAP’da size özel ihtiyaçlarınızı terzi hassasiyetiyle gerçekleştirirken, sisteminizin SAP standartlarına kalmasını sağlıyoruz.

Fiori Mobil Çözümler

SAP’nin yeni nesil kullanıcı arayüzü Fiori, HTML5 tabanlı responsive design (etkileşimli tasarım) yapısıyla akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlardan üstün kullanıcı deneyimi sağlamaktadır. Tüm cihazlarda o cihaza özgü çözünürlük sunulmaktadır. Tecrübeli Fiori ekibimiz ile süreçlerinizi mobilize edip, hız ve verimlilik sunuyoruz.

Entegrasyon Çözümleri

Teknoloji hızla gelişirken kurumlar birçok sisteme ihtiyaç duymaktadır. SAP ve SAP olmayan sistemlerinizin entegrasyonu için çözümlerimizle hizmet sunuyoruz.

Migration (Sistem Aktarımı ve Upgrade: Yükseltme) Çözümleri

SAP sistem aktarımı ve yeni versiyonlara upgrade (yükseltme) işlemlerini gerçekleştirirken, iş ve zaman kaybı yaşamamanızı sağlıyoruz. HANA migration, S/4 HANA upgrade projelerinizde güvenilir iş ortaklığı yapıyoruz.

Grup Şirketlerimiz