Anasayfa

Başarılarımız

Ürünlerimiz

Delicious - Gıda Sektörüne Özel SAP S/4HANA Çözümü

Gıda Sektörüne Özel ilk S/4HANA Paket Çözümü: Delicious 50+ projeden edindiğimiz tecrübeyle geliştirdiğimiz Hızlı Uygulama Çözümü Delicious ile 8 haftada uçtan uca SAP projesini size özel uyguluyoruz.

Devamını Oku

Vendorside - Tedarikçi Yönetim Sistemi

Vendorside tedarikçilerle ilişkilerinizi daha iyi yönetmek için kurgulanmış kullanıcı deneyimini her noktada güçlü tutan, modern bir tedarikçi yönetim platformudur. Satın alma biriminizin ve talep sahibi departmanlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayan Vendorside, aynı zamanda tedarikçilerinizle de buluştuğunuz bir platform olarak satın alma ile ilgili tüm iş ihtiyaçlarınızı uçtan uca karşılıyor.

Devamını Oku

Me2C Commerce - SAP Hybris Accelerator

Tüm backoffice süreçlerinize entegre olarak, müşterilerinize dokunduğunuz temas noktalarında kusursuz bir deneyim sunabilmenizi sağlayan me2c commerce accelerator, Türkiye ve globaldeki ihtiyaçlara uygun bir hazır paket çözümü olarak geliştirildi.

Devamını Oku

MainTask Mobil Bakım Onarım Uygulaması

MainTask Mobil Bakım Onarım Uygulaması hazır paket çözümü, bakım onarım süreçlerini destekleyen altyapısıyla ve kullanıcı dostu ara yüzüyle kısa sürede sistemlerinize entegre edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Devamını Oku

Haberler

TÜMÜNÜ GÖR

Sayılarla Medyasoft

Müşteri

5001

Müşteri

Türkiye’nin köklü bilgi teknolojileri şirketi Medyasoft, 5000'den fazla müşteriye hizmet vermektedir.

Proje

900

Proje

900’ü aşkın başarılı proje deneyimlerimizle, dijital dönüşümde firmalara destek olmaktayız.

Personel

250

Personel

Her geçen gün büyüyen genç ve dinamik çalışan kadromuzla başarılara imza atmaktayız.


Blog

TÜMÜNÜ GÖR

Grup Şirketlerimiz