Anasayfa

Başarılarımız

Ürünlerimiz

Delicious-Gıda Sektörüne Özel SAP S/4HANA Çözümü

Gıda Sektörüne Özel ilk S/4HANA Paket Çözümü: Delicious 50+ projeden edindiğimiz tecrübeyle geliştirdiğimiz Hızlı Uygulama Çözümü Delicious ile 8 haftada uçtan uca SAP projesini size özel uyguluyoruz.

Read More

Stafi - 360 İnsan Kaynakları Yönetimi

Çalışanlarınız ile ilgili tüm işlemleri yapabileceğiniz uçtan uca 360° İnsan Kaynakları çözümü sunuyoruz. İşe başladıkları günden itibaren çalışanlarınızın tüm bilgilerini, dökümanlarını, izin ve maaş yönetimini tek bir panel üzerinden görüntüleyebilecek ve yönetebileceksiniz.

Read More

E-Şirket - Dijital Platform Uygulamaları

Read More

MainTask Mobil Bakım Onarım Uygulaması

MainTask Mobil Bakım Onarım Uygulaması hazır paket çözümü, bakım onarım süreçlerini destekleyen altyapısıyla ve kullanıcı dostu ara yüzüyle kısa sürede sistemlerinize entegre edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Read More

Me2C Commerce - SAP Hybris Accelerator

Tüm backoffice süreçlerinize entegre olarak, müşterilerinize dokunduğunuz temas noktalarında kusursuz bir deneyim sunabilmenizi sağlayan me2c commerce accelerator, Türkiye ve globaldeki ihtiyaçlara uygun bir hazır paket çözümü olarak geliştirildi.

Read More

Unigate DXP - Dijital Deneyim Platformu

Read More

Vendorside - Tedarikçi Yönetim Sistemi

Vendorside tedarikçilerle ilişkilerinizi daha iyi yönetmek için kurgulanmış kullanıcı deneyimini her noktada güçlü tutan, modern bir tedarikçi yönetim platformudur. Satın alma biriminizin ve talep sahibi departmanlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayan Vendorside, aynı zamanda tedarikçilerinizle de buluştuğunuz bir platform olarak satın alma ile ilgili tüm iş ihtiyaçlarınızı uçtan uca karşılıyor.

Read More

Haberler

SEE ALL

Sayılarla Medyasoft

Müşteri

5001

Müşteri

Türkiye’nin köklü bilgi teknolojileri şirketi Medyasoft, 5000'den fazla müşteriye hizmet vermektedir.

Proje

900

Proje

900’ü aşkın başarılı proje deneyimlerimizle, dijital dönüşümde firmalara destek olmaktayız.

Personel

250

Personel

Her geçen gün büyüyen genç ve dinamik çalışan kadromuzla başarılara imza atmaktayız.


Blog

SEE ALL