Yıldız Holding’in Hukuk Süreçleri Otomasyonu 5. yılına girdi!
Yayınlanma Tarihi: 20.05.2016

Yıldız Holding’in Hukuk Süreçleri Otomasyonu 5. yılına girdi!

Yıldız Holding’in hukuk süreçlerinin otomasyonu 5. Yılına girdi!
Yıldız Holding’in Hukuk Süreçleri Otomasyonu 5. yılına girdi!

Türkiye dahil 14 ülkede üretim, 100’den fazla ülkeye ihracat yapan ve 150’nin üzerinde markası bulunan Yıldız Holding ve yurtdışındaki Godiva, UB, Demett’s gibi şirketleri, tüm sözleşme yönetimi süreçlerini Medyasoft’un HIGM (Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü) portali üzerinden yürütüyor.

Proje öncesinde markaların hukuksal ihtiyaçlarıyla ilgili süreci başlatabilmeleri bile günler sürüyorken geliştirilen dinamik çözüm sayesinde tüm yerli / yabancı Yıldız Holding markaları 7 gün 24 saat istediği zaman sisteme giriş yaparak sözleşme, resmi yazışma, vekalet ve benzeri herhangi bir hukuki süreci başlatabiliyorlar.

Yapılan tüm çalışmaların sistemsel olarak saklanması ve belirli otomasyon süreçlerine tabi tutulması da raporlama noktasında anlamlı veriler sunuyor.

5 yıldır yayında olan sistemde şu ana kadar 30.000’in üzerinde talep işlendi. Sistem sayesinde tüm işlemler merkezi bir çatı altından yapılıyor, dolayısıyla ölçümlendirilmemiş herhangi bir çalışan eforu veya kontrol edilemeyen herhangi bir risk bulunmuyor.

Grup Şirketlerimiz