CookShop’un eşsiz lezzetleri, Unigate’in mükemmelliğiyle buluştu!
Yayınlanma Tarihi: 09.04.2015

CookShop’un eşsiz lezzetleri, Unigate’in mükemmelliğiyle buluştu!

Medyasoft, Unigate™ web platformu ile sektör liderlerinin tercihi olmaya devam ediyor. Türkiye’de 11 şubesi bulunan CookShop, havacılıktan finansa, gıdadan teknolojiye 15 farklı sektörden 100’ün üzerinde şirketin ilk tercihi olan Unigate'i kullanmaya başladı.
CookShop’un eşsiz lezzetleri, Unigate’in mükemmelliğiyle buluştu!

Kurumlara dijital dönüşüm sürecinde hızlı, güvenilir ve bütünleşik çözümler sunan Medyasoft, müşterilerine eşsiz yemek deneyimi sunan CookShop’un web sitesini Unigate™ web platformu ile yeniledi. Türkiye'de 15 farklı sektörde 100'den fazla yerli ve yabancı şirketin ilk tercihi olan Unigate ile CookShop, ziyaretçilerine internet üzerinde de farklı bir deneyim yaşatacak.

Andy Warhol’un Pop-Art kültürü öğelerinin kullanıldığı CookShop’un yenilenen web sitesinde, 1950’lerin vintage tasarım detayları ön plana çıkıyor. Retrospektif yaklaşım ile oluşturulan Cookshop.com.tr görsel öğeleriyle ziyaretçilerine zamanda yolculuk yaptırmaya hazırlanıyor. Gençlerin estetik anlayışına hitap eden yeni sitede şirketin misafirlerine sunduğu benzersiz mönüsünün yanı sıra Türkiye genelindeki 11 şubesinin detayları, tamamı CookShop misafirlerinin oluşturduğu CS.Club Instagram hesabında paylaşılan fotoğraflar da yer alıyor.

Responsive tasarım tekniğiyle hazırlanan Cookshop.com.tr internete bağlanabilen tüm cihazlar için özel bir arayüzde görüntülenebiliyor. Sade ve modern bir yapıya sahip olan Unigate™ platformu ile CookShop internet sitesindeki tüm görünüm ve içerik yönetim paneli karmaşadan kurtarılarak, saniyeler içerisinde değiştirilebilen bir yapıya kavuşturuldu.

B2B ve B2C e ticaret projeleri içinde konumlanabilen, mobil uygulamalar için servis sağlayıcı kullanım olanağını tek bir platform üzerinde toplayabilen Unigate™, kolay kullanımının yanı sıra üst düzey güvenliği, üstün performansı, esnek arayüzü ve değişken ihtiyaçlara göre esnetilebilen teknolojisiyle ön plana çıkıyor.

Grup Şirketlerimiz